02157694123
info@iranbitcoinhome.com
تهران ، خیابان سمیه

مشارکت در طرح ها

مشارکت در طرح ها

 

بیت کوین برنامه ای رایگان و متن باز است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند یا در فرآیند توسعه آن مشارکت کند.  خزانه گیت هاب را ملاحظه کنید. در قسمت README توضیحات لازم در مورد فرآیند توسعه داده شده است. با دنبال کردن فرآیند و آگاهی از دستورالعمل ها و رعایت اصول با نوشتن کدهای موثر می توانید یک توسعه دهنده بیت کوین باشید.

 

همچنین در موارد زیر می توانید از بیت کوین حمایت کنید و به گسترش شبکه کمک نمائید:

 1. سرمایه گذاری در بیت کوین، با خرید بیت کوین شما نه تنها وارد شبکه ای قدرتمند می شوید که مزایایی بسیاری برای شما دارد. به توسعه بیت کوین نیز کمک می کنید.
 2. استفاده از بیت کوین، موجب توسعه کاربردهای بیت کوین می شود و زندگی را برای شما آسوده تر می کند.
 3. حضور در شبکه، اگر اتصال اینترنت خوبی دارید، می توانید با فعال نگهداشتن نرم افزار فول نُد روی کامپیوتر یا سرورتان و باز کردن پورت 8333، شبکه بیت کوین را تقویت کنید. فول نُدها تمامی تراکنشها را ایمن کرده و رله می نمایند.
 4. استخراج، برای کمک به پردازش تراکنش ها می توانید در استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کرده و فعالیت نمائید. به منظور حفاظت از شبکه، باید به حوضچه های کوچکتر استخراج بپیوندید.
 5. ترجمه، شما با ترجمه متون یا راه اندازی سایت بزبان منطقه جغرافیائی خود میزان دسترسی پذیری شبکه بیت کوین را بیشتر می کنید و بدین ترنیب می توانید به توسعه شبکه کمک کنید.
 6. با کمک بیت کوینی به پژوهشگران، محققین و گروه هایی که وقت خود را بدون اخذ وجهی صرف توسعه فنی و کاربردی و دسترسی پذیری شبکه می کنند از بیت کوین حمایت کنید. بسیاری از فعالیت های که در طح جهان انجام می شود در آینده می تواند برای شبکه و در نتیجه برای تمامی اعضا آن مفید باشد. با حمایت از این فعالیت ها که در شرایط سخت و امکانات کم و صرف وقت و هزینه زیادی انجام می شود. قطعا از فواید بدست آمده شما نیز بهره مند خواهید بود.
 7. سازمان های غیرانتفاعی بسیاری در زرمینه توسعه بیت کوین فعال هستند با پیوستن در این سازمان ها از ایشان حمایت کنید.

در بیت کوین می توان با روش های مختلف سرمایه گذاری کرد:

 1. خرید و فروش بیت کوین
 2. استخراج بیت کوین
 3. اکسچنج بیت کوین
 4. راه اندازی کسب و کار بر اساس پرداخت بیت کوینی در مقابل انجام کارهایی خاص. (پرداخت بیت کوین در مقابل کلیک)
 5. راه اندازی کسب و کار بر اساس پرداخت بیت کوینی در مقابل انجام کارهای کوچک یا شرکت در بازی های کامپیوتری.
 6. راه اندازی سایت های مقاله نویسی و پرداخت وجه به مقاله نویسان.
 7. سرمایه گذاری در نوشتن برنامه های کاربردی برای موسسات مختلفی که ممکن است به این فناوری علاقمند باشند یا ناچارند ار این فناوری استفاده کنند.

اولین نفری باشید که از وقایع مهم خانه بیت کوین ایران باخبر میشوید


آقاخانم